Kullanım Sözleşmesi

1. Taraflar

a) “Koteklide.com”  internet sitesi
b) “Koteklide.com” İnternet sitesine üye olan internet kullanıcısı (“Üye”)

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşmenin konusu internet sitesi “Koteklide.com”‘dan üyenin faydalanma şartlarının belirlenmesidir.

3. TARAFLARIN HAK VE HÜKÜMLÜLÜKLERİ

3.1. Üye, “Koteklide.com” İnternet sitesine üye olurken verdiği kişisel ve diğer sair bilgilerin kanunlar önünde doğru olduğunu, bu bilgilerin gerçeğe aykırılığı nedeniyle uğrayacağı tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceğini beyan ve taahhüt eder.

3.2. “Koteklide.com” İnternet sitesinde üyeler tarafından beyan edilen, yazılan, kullanılan fikir ve düşünceler, tamamen üyelerin kendi kişisel görüşleridir ve görüş sahibini bağlar. Bu görüş ve düşüncelerin Koteklide.com ile hiçbir ilgi ve bağlantısı yoktur. Koteklide.com üyenin beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan ve üçüncü kişilerin beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle üyenin uğrayabileceği zararlardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Üyelik Tipi

Bireysel Kullanıcı: Sitede ücretli ürün, hizmet tanıtımı yapmayan forum ve talep ilanı vermeyen sadece bilgileri inceleyen ve okuyan siteye üyelik yaptırmış bireysel üyelerdir.

Gold Üyeler / Firmalar: “Koteklide.com” adresinin özelleştirilmiş yapısından faydalanan ücretli kullanıcı grubu.

4. SÖZLEŞMENİN FESHİ

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya Erdemli’nin En Güncel iş ve Firma Rehber Platformu tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. Erdemli’nin En Güncel iş ve Firma Rehber Platformu üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

5. İHTİLAFLER

İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflerde Muğla Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

6. YÜRÜRLÜK

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlüğe girmiştir.